Obecnie najpowszechniej stosowany materiał do produkcji mebli oraz materiał dekoracyjny do aranżacji wnętrz. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, bogatą kolorystyką, różnorodnością struktury powierzchni, a także wysokimi walorami estetycznymi w przystępnej cenie. Nowoczesne wzornictwo oraz bogactwo dekorów, daje duże możliwości przy kształtowaniu indywidualnej, niepowtarzalnej zabudowy meblowej.

Jeden z najbardziej podstawowych materiałów wykorzystywanych w zabudowach meblowych. Poza tradycyjnym lustrem białym w ofercie znajdują się lustra barwione; lustro grafitowe oraz lustro brązowe.

Szkła lakierowane to przykład zastosowania tradycyjnego materiału w nowoczesnym wydaniu. Bogata kolorystyka oraz wysoka zdolność komponowania z innymi materiałami powoduje, że jest to jeden z najczęściej stosowanych materiałów dekoracyjnych.

Absolutna NOWOŚĆ w projektowaniu elementów wykończenia oraz wyposażenia wnętrz. Materiał ten składa się z dwóch lub więcej sklejonych ze soba tafli szkła wraz z materiałem EVA pomiedzy będącym nośnikiem dla dowolnej grafiki, siatkami metalicznym lub fornirami. Pozwala to na bardzo indywidualne kształtowanie wzorów i pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego efektu końcowego.

Bambusy i rattany należą do grupy materiałów egzotycznych majacych zastosowanie są w meblarstwie jako oryginalny
element dekoracyjny.

Wykonywane przez nas szafy wykonywane są wyłącznie na profilach aluminiowych oraz łożyskowanych systemach prowadzenia drzwi gwarantujących wysoką estetykę wykonania oraz wieloletnie niezawodne funkconowanie.COPYRING AYO FURNITURE 2011